Otomar Gottstein

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamal.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Otomar Gottstein

 

Datum hodnocení Hodnocení Reference Hodnotitel
07. 08. 2019 hodnocení Makléř nám hrozně moc pomohl, jakožto nezkušenému mladému páru, s vyřízením hypotéky na byt. Celé jsme to měli ještě trochu komplikovanější než je běžné, a tak o to víc si ceníme jeho pomoci. Komunikace probíhala vždy bezproblémově, rychle a velmi slušně. Bylo zjevné, že se nám snaží ušetřit peníze, které bychom jinak vynaložili na zbytečné poplatky bankám. Jednoznačně mohu doporučit!

Lukáš Chlad
16. 07. 2019 hodnocení Se služby pana Gottsteina jsem byla velmi spokojena. Byl velmi ochotný a hlavně byl kdykoliv k dispozici, což velmi oceňuji. Rovněž musím pochválit jeho profesionální přístup a nevnucování zbytečných produktů. Mohu jenom doporučit.

Štelčíková
15. 07. 2019 hodnocení 1*

Jitka Lačňáková
15. 04. 2019 hodnocení Naprosto perfektní práce pana Gottsteina! Byl mi k dispozici od začátku, kdy jsem teprve zvažovala koupi nemovitosti, a naprosto profesionálně a s přehledem o všech druzích hypoték u všech bankovních domů mi pomohl vybrat hypotéku pro mě nejvýhodnější, ochotně mi radil a byl vždy k dispozici po celou dobu přípravy hypotéky, vyřídil vše včetně vkladu na katastr atd. Nezažila jsem lepší jednání a lepšího odborníka. Určitě budu doporučovat dál a sama se na pana Gottsteina plánuji obrátit při další příležitosti opět.

Beranová
18. 03. 2019 hodnocení Pana makléře mohu jen doporučit. Při sjednávání hypotečního úvěru nám byl před pěti lety velkou oporou. Každý si dokáže najít na internetu spoustu zaručených rad, ale teprve jejich srovnání a zkušenost s bankovním systémem, jsou tou přidanou hodnotou. I dnes jsem si nechal rád poradit s fixací.pana makléře jsem znal ještě před tím jako spolehlivého a svědomitého rodiče od dětí, které jsem učil ve škole. Jeho slušné, příjemné a profesionální vystupování je samozřejmostí.

Pavel Koc
11. 03. 2019 hodnocení Spolupráce s panem Gottsteinem byla opravdu výborná. Na každý dotaz mi vždy odpověděl, poradil nám. Jeho vystupování je profesionální, pomáhá nám i nadále.Není to tip makléře, který sjedná hypotéku a dále se o klienty nezajímá. Lepšího makléře jsme si nemohli vybrat.Jsme rádi, že jsme se s manželem obrátili právě na p. Gottsteina

Szotkowská
29. 01. 2019 hodnocení Skvele sluzby, dobra komunikace, velmi dobry service a vysvetleni, podpora skrz cely process moji hypotecni pujcky. Poradce vsechno vysvetlil, pomohl vyplnit, sel na schuzky, nepostradatelna pomoct a vse bet platby. Muzu opravdu doporucit

Linda Hosteradska
14. 01. 2019 hodnocení Pán Gottstein je velice prijemny, hodny se vším ochotně pomáha a bleskově reaguje na maily a dotazy. Děkujeme za vyřízení hypoteky

Pho Thanh Lam
10. 01. 2019 hodnocení Služby bez jediné výhrady mohu všem jen doporučit 100% spolehlivost i kvalita

Magdalena Kubátová
09. 01. 2019 hodnocení Žádost o hypoteční úvěr mi pomáhal vyřídit pan Ing. Otomar Gottstein. Všechno co se týkalo hypotečního úvěru zařídil, vysvětlil, poradil a já jsem se zpracováním hypotéky neměla žádnou větší práci. Spolupráci s ním si nemohu vynachválit. Z jeho strany bylo velice příjemné a ochotné jednání. Mohu jen doporučit.

Krupičková Dana
14. 11. 2018 hodnocení Veškeré služby spojené s hypotékou profesionální, rychlé a bez jakýchkoliv problémů. Super !!!

Lukáš Kučera
13. 11. 2018 hodnocení Oceňuji profesionální, přitom osobní a velmi vstřícný přístup. Všechny komplikace, zejména ze strany ČS jsme díky tomu překonali jak věřím, v nejkratším možném termínu. Díky

Pavel Bartoš
28. 10. 2018 hodnocení Velika spokojenost s panem Gottsteinem. Dostala jsem perfektní servis od zacatku az do konce. Skvely jak osobni pristup, tak po telefonu. Mohu jen vřele doporučit.

Irena Seifertova
28. 10. 2018 hodnocení Velmi profesionální, osobní a aktivní přístup. Vše proběhlo hladce a rychle, pan Gottstein má skvělý přehled v oboru a všechna jeho doporučení pro nás byla velmi přínosná. Děkujeme a vřele doporučujeme!

J. Polák
13. 07. 2018 hodnocení Děkujeme za vyčerpávající předávání všech podstatných informací a hladký průběh spolupráce.

Markéta a Jaroslav G.
26. 06. 2018 hodnocení Skvělá spolupráce, velmi profesionální a rychlé jednání. Kdykoli bylo potřeba zodpovědět nějaké dotazy, byl jak pan Gottstein, tak případně paní Gottsteinová k dispozici a to i ve večerních hodinách. Rád bych je doporučil komukoli dalšímu a už jsem to i osobně udělal..:-)

Mgr. Tomáš Žlůva
20. 06. 2018 hodnocení Rychlé, pečlivé, profesionální. Děkuji mnohokrát a doporučuji.

Lucie Žižková
11. 06. 2018 hodnocení Vstřícné, rychlé a profesionální jednání

Ing. Pavel Rajtmajer
12. 04. 2018 hodnocení Kontakt na pana makléře jsem dostala od kolegy. Nikdy mne nevidel, kontaktovala jsem ho e-mailem. Obratem mi pomohl, aniz by mne videl. A byla jsem vice nez spokojena, milym, vstricnym jednanim a okamzitou efektivni pomoci.

Radka Sornas Pantůčková
28. 02. 2018 hodnocení S panem Gottsteinem jsem byl velice spokojený. Rychlé a příjemné jednání. Kdykoliv bylo potřeba tak poradil nebo rovnou zařídil. Pana Gottsteina doporučuji.

Ondřej Baudyš
10. 02. 2018 hodnocení Profesionalny pristup a ukazkova komunikacia. Doporucujem.

L.Rohal
11. 01. 2018 hodnocení Opravdu komplexní služby. Rychlá a efektivní komunikace. 100% transparentnost celého procesu. S panem Gottsteinem to byla moje třetí hypotéka tak mohu srovnávat. Pan Gottstein nehraje oproti konkurentům jen jinou ligu. V jeho podání to je to úplně jiný sport. S pozdravem a děkujeme. Terichovi

Jan Terich
03. 01. 2018 hodnocení Na panu Gottsteinovi jsme nejvíce ocenili rychlou zpětnou vazbu při komunikaci, a to i přes to, že měl ke konci roku evidentně velký pracovní nával. Vše, co bylo potřeba, řešil v rámci možností obratem a hlavně efektivně. Vzhledem k jeho dlouhodobé spolupráci s bankou, proběhlo vyřízení hypotéky daleko rychleji, než bychom si jí u té samé banky vyřídili sami. Příprava všech dokumentů a smluv byla také skvělá – vše „seškatulkované“, popsané, kdo má kde a kdy podepsat, co se kam musí odnést – opravdu profesionální příprava, ochota a milý přístup. Moc děkujeme za pomoc a všem spolupráci s panem Gottstetinem doporučujeme.

Moravcovi
02. 01. 2018 hodnocení Ing.Gottsteina doporucuji vsem. Jsem velmi nadšená a spokojená.Velmi profesionální a zárověň lidský přístup.Pan Gottstein byl velmi vstřícný a ochotný, byl k dispoci kdykoliv pro případné dotazy na telefonu či emailu. Vždy promtně reagoval. V mém případě bylo sjědnání hypotéky komplikovanější a přesto se vše panu Gottsteinovi podařilo dotáhnout do zdárného konce. Ještě jednou velice děkuji...

Monika Kyznarová
02. 01. 2018 hodnocení Maximální spokojenost, profesionalita, rychlost ochota ... nemůžu nijak jinak, než pána Gottsteina DOPORUČIT všem, co řeší financování bydlení. 100% Hodnocení

Radovan Kuštek
02. 01. 2018 hodnocení Děkuji za skvělou práce!!!

Shynkarenko Volodymyr
02. 01. 2018 hodnocení Byl jsem velmi spokojen. Pan Gottstein byl vždy ochotný, příjemný, vše mě ochotně vysvětlil a jednání s ním, bylo vždy příjemné.

Martin VLČEK
31. 12. 2017 hodnocení Nedokážu ani popsat svoji maximální spokojenost. Pan Gottstein má široký přehled, vše dokáže hravě vyřešit, pokud něčemu nerozumíte - rád vysvětlí (a ještě získáte pocit, že vaše neznalost, byť nejzákladnějších věcí, je naprosto v pořádku). Zkrátka: spoustu zkušeností, výborná komunikace, profesionální přístup a zároveň vzácný lidský přístup. Perfektní spolupráce, za kterou moc děkuji!

Martina Fivebrová
28. 12. 2017 hodnocení Na panu Gottsteinovi velmi oceňujeme profesionalitu, vynikajíci znalost trhu, pružnost, způsob komunikace, otevřenost a vysoké nasazení při vyřizování hypotečního úvěru. Služby, které nám během vyřizování úvěru poskytl, byly nadstandardní (např. zajištění předběžných odhadů, zprostředkování právních služeb, komunikace s KÚ a bankou apod.). Byl vždy ochoten poradit a vyřízení hypotečního úvěru bylo díky jeho přístupu bezproblémové. Touto cestou mu ještě jednou moc děkujeme za jeho služby, které nelze jinak než doporučit.

Miroslav Šmíd
23. 10. 2017 hodnocení Celý průběh vyřízení hypotéky proběhl díky panu Gottsteinovi a jeho paní, pro mě, bez starostí. Vše potřebné vyřídili, vyjednali, domluvili. Komunikace s panem Gottsteinem byla rychlá, srozumitelná a jasná. Služby pana Gottsteina doporučuji všem, kteří rychle potřebuji vyřídit hypotéku.

Phamová
18. 10. 2017 hodnocení Bol som veľmi spokojný vo všetkých ohľadoch mi pán Gottstein vyhovel poradil a pomohol aj napriek tomu ze v ostatných spoločnostiach som mal problém lebo som Slovák

Luboš Gašparek
18. 10. 2017 hodnocení Rád bych touto cestou ještě jednou chtěl poděkovat panu Gottsteinovi za perfektní přístup, profesionalitu a jednání, které se dnes už vidí opravdu málo. Díky za pomoc a při dalším jednání z bankou se na Vás znovu obrátíme!!! Martin Kocián

Martin Kocián
17. 10. 2017 hodnocení Naprostá spokojenost. Služby pana Gottsteina mohu všem vřele doporučit. Jedná se o skvělého profesionála i člověka. Moc děkuji

Vadroňová Jana
29. 09. 2017 hodnocení Pan Gottstein mel velmi hezky a pofeionalni pristup k vyrizovani naseho financovani.Jeste jednou moc dekujeme.

Stefan Curac
30. 08. 2017 hodnocení Skvělé, rychlé, komplexní jednání. Velká ochota i velká odbornost a znalost související problematiky. Mohu rozhodně 100% doporučit.

Michal Hazi
04. 08. 2017 hodnocení Rychla a profesionalni komunikace. Spolehlive jednani.

Eva Berankova
26. 07. 2017 hodnocení Pana Gottsteina jsem oslovil na doporučení realitní makléře Remax. Pomohl mi ujasnit si parametry hypotečního úvěru a následně mi předložil porovnání nabídek všech hypotečních bank. Z nich jsme vybrali nejlepší nabídku a při následném schvalování hypotečního úvěru byly opravdu dodrženy všechny dohodnuté podmínky z nabídky. Všechny potřebné náležitosti s bankou vyřídil a poskytl mi i konzultace ke kupní smlouvě na nemovitost. Z mé zkušenosti mohu potvrdit, že pan Gottstein jednal naprosto profesionálně, seriózně a férově, a splnil všechno, na čem jsme se dohodli. Navíc byl schopen vyjednat velmi nadstandardní podmínky hypotečního úvěru. Z mé strany tedy maximální spokojenost. Moc děkuji a jednoznačně doporučuji!

Milan Hroch
11. 07. 2017 hodnocení Doporučuji pana Gottsteina jako odborníka v oblasti hypoték. Jsem realitní makléř a moji klienti jsou s jeho prací velice spokojeni. Při spolupráci s ním jsem si vždy jista, že práce bude perfektně odvedena a mému klientovi se dostane té nejlepší péče. Dana Štolková

Dana Štolková
23. 06. 2017 hodnocení Jsem člověk, který si nerad pročítá instrukce a požadavky státní správy o tom, kde by měl být jaký papír a v kolika kusech vydání. Nelíbí se mi tahle byrokracie a nerozumím tomu, proč ji máme v takové míře v našem životě. Bez pana Gottsteina bych si asi nikdy nic nekoupil a jsem moc rád, že jsem si hypotéku nevzal u své kamarádky v bance. Servisu, který pan Goittstein poskytuje, se banka nemůže ani zdaleka přiblížit. Měli jsme zájem o domek, který by nám sloužil k rekreaci a kupovali jsme jej od starších lidí, kteří v domě žili přes 40 let. Dokumenty ke kolaudaci měli schválené od Národního Výboru a na pozemku garáž, která se nějak zapomněla do katastru zapsat. Kdyby nebylo znalostí pana Gottsteina o souvislostech a krocích, které se musí učinit k narovnání právního stavu, pravděpodobně bych tyto skutečnosti vůbec nezohlednil ve smlouvě, nepožadoval bych jejich nápravu a prostě bych to koupil s tím, že se to potom nějak dodělá. Jenom díky panu Gottsteinovi nemusím teď lítat po všech čertech a dávat věci do pořádku. Kvalita služby kterou jsem dostal byla v dnešní době překvapivě vysoká. Ještě jednou Děkuji. Ivo Svobodník

Ivo Svobodník
22. 06. 2017 hodnocení pán Gottstein je velice šikovný, se vším ochotně pomáha a bleskově reaguje na maily a dotazy. Děkujeme za vyřízení hypoteky a vřele doporučujeme.

Anh Vu Nguyen
02. 06. 2017 hodnocení Můžu jenom doporučit. Výborné jednání a komplexní péče o vše.

Suchý
02. 06. 2017 hodnocení Byl jsem se službou velmi spokojen.

Jiří Wallenfels
27. 04. 2017 hodnocení - vynikající znalost trhu - rychlé a profesionální jednání - kompletní péče o klienta - od nabídky, přes banku a následně Katastr nemovitostí Určitě doporučím svým známým

Pavel Křepela
13. 03. 2017 hodnocení S panem Ing. Otomarem Gottsteinem jsem byla velmi spokojená.

Olga Jelínková
03. 03. 2017 hodnocení makléř velmi dobrý, velké problémy byly s bankou... Moneta

Miroslav Knob
02. 03. 2017 hodnocení Takto si představuji práci hypotečního makléře, jsem nadšen! Naprosto profesionální přístup, vše objasní, vysvětlí, najde v dané situaci nejlepší řešení, vše ohlídá a upozorní na případné problémy. Výborná komunikace. Spolupráci s ing. Gottsteinem mohu jedině doporučit!

Robert Ebel
01. 03. 2017 hodnocení Ing.Gottsteina doporucuji vsem.Jeste nikdy jsem se nesetkala s tak schopnym,profesionalnim a lidskym maklerem.Pro sve klienty pracuje v plnem nasazeni,najde pro ne nejvyhodnejsi reseni,vse vysvetli,klienta provede celym procesem,vse ohlida,zaridi a navic vse dotahne az do konce a overuje si,ze vse probehlo.Na telefonu i emailu je svym klientum stale k dispozici.Ing.Gottstein je opravdu slusny a poctivy makler,i pro obycejne lidi.

Jana Kuncová
14. 12. 2016 hodnocení Jednání bylo od začátku profesionální, informace srozumitelné. Pan Gottstein nás provedl celým procesem elegantně a bezpečně. Všechny problémy, které v průběhu nastaly se podařilo i díky jeho intervencím vyřešit. Za spolupráci děkujeme a rádi ji budeme, našim přátelům, doporučovat.

Vojtěch Zima
07. 11. 2016 hodnocení Chtěl bych velice poděkovat, spolupráce byla výborná. Pan Gottsein byl super, zajistil všechny papíry a průběžně mi informoval o stavu mé žádosti. Jsem rád,že jsem měl takto spolehlivého člověka co mi pomohl se zajištěním hypotečního úvěru. Mohu jen doporučit !!!!

Tomáš Vadlejch
29. 09. 2016 hodnocení Dobrý den, spolupráce s panem Gottsteinem byla a je mimořádně dobrá. Za svůj život jsem se zřídka setkal s tak kvalitní službou. S poděkováním Kolář Jiří

Kolář Jiří
29. 09. 2016 hodnocení Oceňuji špičkový klientský servis a spolupráci na profesionální úrovni.

Marti Petrášek
09. 07. 2016 hodnocení Vřele doporučuji každému, spolupráce s Ing. Otomarem Gottsteinem je na velmi profesionální úrovni. Velmi schopný člověk, znalý ve svém oboru.

Steigerova Eva
04. 07. 2016 hodnocení Maximální spokojenost. Všechny úkony týkající se úvěru proběhly díky panu Gottsteinovi rychle a bez sebemenších komplikací. O vše potřebné se postaral, zařídil, pravidelně informoval o průběhu vyřizování úvěru. Za zmínku stojí i jeho profesionální a individuální přístup, nasazení na 100 %, flexibilita.

klient Marián
15. 05. 2016 hodnocení Rád bych poděkoval panu Gottsteinovi za konečně dobrou zkušenost s hypotéčním poradcem. Při jednání o úvěru jsem zejména ocenil srozumitelnost, věcný a praktický přístup bez zbytečného klišé. Zejména pro tento přístup, mohu tedy celý proces jednání o úvěru zpětně hodnotit pozitivně. Přeji mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě Jakub Janovic

Jakub Janovic
15. 05. 2016 hodnocení Spolupráce s panem ing. Otomarem Gottsteinem byla skvělou zkušeností. Jedná se o naprosto profesionálního a spolehlivého hypotečního poradce. Ve všem nám ochotně poradil a vše srozumitelně vysvětlil. Informoval nás pravidelně o průběhu hypotéky a zařídil veškeré papírování kolem. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Ještě jednou děkuji Rodová

Aneta Rodová
10. 05. 2016 hodnocení Pan Gottstein s manzelkou nam zariadzovali hypotekarny uver. Nebolo to jednoduche, ale zvladli to perfektne a profesionalne. Dokonca nam poradil aj pri kupnopredajnej zmluve, coho sa vyvarovat a pod. Mam v nich 100 % doveru.

Zuzana Kuchtova
28. 03. 2016 hodnocení Milé a bezproblémové jednání s perfektní znalostí finančního trhu.

Martin Pavelec
11. 03. 2016 hodnocení P.Otomar je uzasny makler.Ocenujeme zpusob komunikace - jedna primo, rychle a porad informuje, jak cely proces probiha.Ted jsme dokoncili refinancovani hypoteky a jsme nad miru spokojeni. Vrele doporucuju!

Beata Sochocka
04. 03. 2016 hodnocení Pan Gottstein je čaroděj!...samozřejmě v dobrém! Jednak umí vyjednat nízké úrokové sazby, které by jinak byly obtížně dostupné, ale za důležitější pokládám způsob, jakým se klientovi věnuje. Oceňuji zejména naprostou profesionalitu v jednání - poskytl mi kompletní informace o možnostech financování, ale přitom nepodsouval žádný z produktů. Věnoval mi svůj čas i v záležitostech, které se hypotéky přímo netýkaly (poradenství se zástavní a kupní smlouvou, zajel mi na svoje náklady podat návrh na katastr nemovitostí). Všechno proběhlo rychle a hladce. Přestože už jsem byl "jistý" klient, který neuteče, nabídl mi zadarmo pojištění domu včetně domácnosti. Hypotečních poradců je mnoho, ale ne každý umí být takový. A v neposlední řadě - je to velmi příjemný člověk!

Petr Dula
03. 03. 2016 hodnocení Paráda, spokojenost, není co vytknout. Není nad to, když vám někdo ušetří peníze, vše zařídí a prakticky nic za to nechce.

David Novotný
03. 03. 2016 hodnocení Vsechna jednani s panem Gottsteinem bylo pro me velice prijemna a v mnoha ohledech i inspirujici. Veskere veci s nami probral do detailu a navrhl nam nejlepsi mozne varianty dle nasech pozadavku. Jsme maximalne spokojeni a velmi radi vyuzijeme sluzeb pana Gottsteina i v budoucnu. Mohu jen doporucit.

Barbora Šenfeldová
13. 12. 2015 hodnocení Naprostá spokojenost, rychlé, ochotné a příjemné jednání.

Michaela Hutařová
11. 12. 2015 hodnocení Pan Gottstein je prostě boží! Najde nejvhodnější řešení, poskytne bezplatný právní servis a ještě si přijede pro podpisy. Doporučuju!

Petr Aubrecht
30. 11. 2015 hodnocení Když jsem začal uvažovat o hypotéce, představoval jsem si šílenou mašinérii, papírování, fůru ztraceného času... Díky panu Gottsteinovi však pro mě získání hypotéky nebylo ničím nepříjemným. Vše zařídil, já jsem se asi dvakrát někde podepsal (alespoň tak mi to s odstupem času přijde) a bylo hotovo. Mohu jeho služby všem jen doporučit!

Martin Staněk
24. 11. 2015 hodnocení Pan Gottstein mi pomohl s vyřízením hypotéky a se spoluprácí s ním jsem byla spokojena. Mohou vřele doporučit.

Anna Rakićová
23. 11. 2015 hodnocení Pan Gottstein mi vyrizoval nestandardni financovani, kde jini poradce se predem vzdali. Nikdy nezklamal moji duveru; po celou dobu jsem mel pocit ze ma ten komplexni prubeh pod kontrolou. Bylo pritom jasne, ze p. Gottstein ma tez duveru dalsich potrebnych lidi, aby se vec dotahla ke zdarnemu konce, takze: Dekuji, pane Gottsteine! :)

Soren Wendel
18. 11. 2015 hodnocení S panem Gottsteinem jsem vyrizovala jiz dve hypoteky a spoluprace byla vzdy naprosto perfektni. Hodne snad i vypovida fakt, ze jej s naprosto cistym svedomim a rada doporucuji svym pratelum a znamym.

Petra Nezbedová
17. 11. 2015 hodnocení Profesionální přístup, skvělý zákaznický servis i po získání hypotéky

Ivo Kurfürst
05. 11. 2015 hodnocení S panem Gottsteinem jsme v kontaktu již od roku 2012, kdy nám vyřizoval první hypotéku. Po celou dobu je nám kdykoli k dispozici na telefonu i na e-mailu, takže jeho skvělé služby využíváme stále. Letos s námi uzavřel druhou hypotéku. I když jsme první předčasně spláceli, dokázal pro nás vybojovat výborné podmínky a za to mu velice děkujeme! Věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Je dobré vědět, že se můžete i v dnešní době na někoho spolehnout! Děkujeme!

Veronika a Zbyšek Tržilovi
29. 10. 2015 hodnocení Ing. Gottstein mi vyřizoval úvěr. Oceňuji velmi ochotu, profesionálnost a přístup ke klientovi. Služby mohu jen doporučit.

Lenka Hosnedlová
28. 10. 2015 hodnocení Jsem spokojen s prací p.Gottsteina,vše proběhlo k oboustranné spokojenosti-můžu jen doporučit -věnoval se mi maximálně vstříctně.

Jaroslav Kula
25. 10. 2015 hodnocení Výborný servis!

Vaclav Vajner
24. 10. 2015 hodnocení Maximální a naprostá spokojenost! Řešení refinancování hypotéky proběhlo bleskově a absolutně bez problému. Oceňuji především přehled o nabídkách různých bank, precizní přípravu celé akce, perfektní načasování všech kroků, schopnost vyjednat opravdu nadstandardní podmínky a v neposlední řadě profesionální, ale přátelský přístup. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě - v případě potřeby řešení dalších finančních záležitostí se na ně znovu velice rádi obrátíme :-).

Manželé Petr a Jindřiška Procházkovi, Hřebeč
22. 10. 2015 hodnocení Vřele doporučujeme služby manželů Gottsteinových. Oba jsou profesionálové se srdcem na správném místě. Překvapila nás neuvěřitelná ochota, důslednost, rychlost a vřelý přístup. Také velice kladně hodnotíme jejich cenné rady, které nám dali i po ukončení procesu vyřízení žádosti o úvěr. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Stanislav Němec
22. 10. 2015 hodnocení Manžele Gottsteinovi vše za nás zařídili. Počínaje vyřízeni hypotéky a konče vzniklého problému s převodem nemovitosti na katastru. S manželkou jsme jen podepisovali,nic jsme nemuseli řešit. 100% profesionalní přístup,velmi ochotni,solidní jednaní,prostě samá chvála. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou mockrát děkujeme

Petr Muller
21. 10. 2015 hodnocení Doporučuji.

Jan Pilný
20. 10. 2015 hodnocení Byl jsem moc spokojený se službami pana Gottsteina. Vše vyřídil k mé spokojenosti počínaje hypotékou a pojištěním konče. Rychlost, spolehlivost a profesionalita. Vřele všem doporučuji.

Martin Hönl
20. 10. 2015 hodnocení Absolutně skvělé služby.

Petr Zlatohlávek
20. 10. 2015 hodnocení Nic lepšího mě nemohlo potkat. Ochota, lidskost a vstříctnost. Neuvěřitelná profesionalita. Mohu jen doporučit.

Mede Tomáš
19. 10. 2015 hodnocení Moc děkujeme za skvělý přístup pana Gottsteina při žřizování hypotečního úvěru. Vymyslel nemožné, byl velmi ochotný a vstřícný komunikovat 24/7.

Karolína Vlasáková
19. 10. 2015 hodnocení od prvních jednání byl p. Gottstein velice vstřícný a časově flexibilní. Dodržel veškeré slíbené termíny. Díky němu proběhlo financování výstavby RD bez problémů. Děkuji

Adam Šťastný
19. 10. 2015 hodnocení Výborný a sympatický přístup, rychlé a pohotové jednání, důvěryhodnost. Mohu doporučit.

Ester Farkašová
19. 10. 2015 hodnocení S pánem Gottsteinem byla perfektní spolupráce, všechno nám detailne vysvetlil, zařídil potrebný papíry a byli sme moc spokojný. Na základe tyhle zkušenosti jsem doporučil i známym ktorí byli taky moc spokojný.

Peter Ružinský
19. 10. 2015 hodnocení Děkuji za profesionální práci.

Ing. Zdenka Burianová
19. 10. 2015 hodnocení Skvělé a rychlé jednání. Velký přehled a zkušenost.

Miroslav Paštěka
18. 10. 2015 hodnocení Skvely servis,srovnani nabidek jednotlivych hracu na financnim trhu, siroka nabidka sluzeb, bez casovych prodlev, jednim slovem SUPER!

Martin Nesuta
18. 10. 2015 hodnocení Super komunikace. Děkujeme :-)

Radoslav Chlasták
18. 10. 2015 hodnocení Příjemné jednání, jako klient jsem měl pocit bezpečného průběhu zajištění požadovaných služeb. Zejména jsem ocenil, že jsem se "nemusel o nic starat", pan Ing. Gottstein vše zařídil a dotáhl do konce. děkuji, Dr. Sedláček

RNDr. Václav Sedláček
17. 10. 2015 hodnocení Manželé Gottsteinovi jsou opravdu lidé na svém místě. Díky jejich službám jsme ušetřili na úrokových sazbách u hypotéky nemalé peníze. Nevadí jim ani 2,5 hodinová cesta za klientem kvůli 30-ti minutové záležitosti. Kdykoliv jsem potřeboval pomoc, pokaždé mi ochotně vyhověli a vyšli vstříc. Přeji jim ještě mnoho spokojených klientů jako jsme my.

Radek Polák
17. 10. 2015 hodnocení skvely servis, vrele doporucuji.

Jan Cap
17. 10. 2015 hodnocení Bez pana Gottsteina bych vůbec nemel hypotéku a s tou logicky provázane uzasne bydleni.Jeho a jeho paní muzu stoprocetne doporucit!!

Blovský
07. 09. 2015 hodnocení Super spolupráce, spolehlivost, vstřícnost ...

Petr Kaprálek
30. 06. 2015 hodnocení zcela profesionální, vstřícný a lidský přístup. mohu jen doporučit, což i tak ve svém okolí činím

Skrášková
26. 02. 2015 hodnocení Nabidka byla presne takova, co jsem hledal, s velmi vyhodnym urocenim. Jako jeden z mala pochopil trochu netradicni pozadavky. Pan G. mi dal nekolik tipu, na co si davat pozor, vzdy se ozval, jak jsme domluvili (i s nekolikamesicnim odstupem!). Svoji situaci jsem vyresil jinak a hypoteku na konec nepotrebuji,takze vyrizeni hodnotit nemuzu.

Tomáš Pavlis, Benešov
26. 02. 2015 hodnocení Pan Gottstein je skutečný profesionál. Už po telefonu získáte pocit, že mluvíte s člověkem, který svému oboru skutečně rozumí. Z hlediska výhodnosti úvěru dokázal téměř nemožné a nakonec nám zajistil ještě lepší podmínky, než které původně avizoval. Třešničkou na dortu bylo poté, že nám zařídil naprosto všechno ohledně hypotéky a komunikace s bankou, a my už jsme připravené papíry "jen" podepsali. Spolupráce s panem Gottsteinem si velmi vážíme a mohu ho jen doporučit.

Petr Kováčik
26. 02. 2015 hodnocení Pana Gottsteina mohu jedině doporučit. Vše zařídil podle mých představ a na mé dotazy reagoval vždy okamžitě. Je opravdovým mistrem ve svém oboru :-)

Jakub Plaček, Praha
26. 02. 2015 hodnocení Velice solidní a profesionální přístup. Vřele doporučuji!

Roland Tomiczek, Bystřice
10. 02. 2015 hodnocení kdybych mohl dal bych 10, celá transakce měla rychlí bezproblémový průběh, moc dobrá komunikace

Potanka Ján
05. 02. 2015 hodnocení S panem Gottsteinem, jsem se pro pomoc s financováním svých záležitostí, spojila již podruhé. Nemohu najít vhodnější slova než, že si skutečně vážím lidí a profesionálního výkonu, který on i jeho paní nabízí. Pokud mohu radit, neváhejte a oslovte mistry ve svém oboru. Pokud budu v budoucnu řešit jakoukoli otázku financování, opět se ozvu panu Gottsteinovi, který mi vždy hned zvedne mobilní telefon, nebo odpoví na e-mail. I takovéto maličkosti bohužel totiž nejsou u mnoha jeho "kolegů" samozřejmostí. Jsem spokojena a za to velké díky!

Klára Dřízhalová, Praha
28. 01. 2015 hodnocení Zkušenost s panem Gottsteinem byla velmi pozitivní - profesionální, ochotný poradit a najít nejlepší nabídku. Doporučuji, když hledáte profesionální poradentsví.

Arnošt Schmidt, Říčany u Prahy
15. 01. 2015 hodnocení S panem Gottsteinem máme s manželkou jen tu nejlepší zkušenost. Působí sympaticky a přátelsky, je 100% spolehlivý, precizní a zodpovědný. Jednal profesionálně, rychle, vždy otevřeně a jen v náš prospěch i když to pro něj představovalo možnou ztrátu. Byl nám k dispozici i v čase kdy to vyhovovalo pouze nám. Takovéto jednání se už dnes nikde nevidí. Úpřimně a vřele doporučuji!!!

Manželé Vaňkovi, Praha
18. 12. 2014 hodnocení Pan Gottstein me velmi mile potesil svou profesionalitou, znalosti sve prace a otevrenosti. Nakonec mi sam doporucil vzhledem k okolnostem resit zadost primo v bance, i kdyz to pro nej znamenalo nerealizovat zakazku. Jednal v muj - nikoli ve svuj prospech, coz se dnes vidi malo a proto pana Gottsteina vrele doporucuji. Urcite se na nej osobne obratim s budoucimi potrebami podobneho charakteru.

Kryštof Tůma, Rudná u Prahy
05. 12. 2014 hodnocení S panem Gottsteinem je výborná spolupráce, je velmi spolehlivý, profesionální a zodpovědný. Byla to radost refinancovat úvěr s takovým odborníkem, který je ochoten vše vysvětlit tak, aby i obyčejný člověk porozuměl. Je velmi přátelský a refinancováním naše spolupráce nekončí. Servis, který poskytuje je na vysoké úrovni. Vše co slíbil, to splnil. Předčil naše očekávání a jsme mu vděčni za tak lidský přístup. Moc děkujeme!!!

Manželé Ozorákovi, Statenice
20. 11. 2014 hodnocení Pan Gottstein je úplně skvělý. Je to moc příjemný člověk, všechno dělá rychle a precizně. Vřele doporučuji.

Jan Mráz Ing., Ph.D., Vodňany
09. 10. 2014 hodnocení Pana Gottsteina můžeme vřele doporučit, vystvětlil nám spousty termínů ještě než jsme si ho vůbec zvolili, ve věci hypoték má opravdu přehled, rozhodně doporučuji !! Usnadní Vám to mnohé obíhání bank a úřadů, nehledě na to, že poradí, na co všechno si dát pozor. Byli jsme moc spokojení.

Michaela Chmelíková a Jan Zeman, Kladno
03. 10. 2014 hodnocení S panom Gottsteinom a jeho službami sme boli maximálne spokojní, či už išlo o flexibilitu, prehľad v problematike hypoték alebo v ochote a rýchlosti pri odpovediach na všetky naše otázky. Určite by sme ho doporučili.

Ing. Michal Čermák, Praha
26. 09. 2014 hodnocení Musím jenom a pouze chválit. Pan Gottstein je velice fundovaný člověk, kterému může klient důvěřovat. Prostě člověk na svém místě Děkujeme!

Radek Polák, Kamenice u Jihlavy
18. 09. 2014 hodnocení Proaktivní přístup. Bleskové reakce a návrhy řešení běžných i nestandardních situací. Vzor pro ostatní poradce.

Tibor Szabó, Praha
02. 09. 2014 hodnocení S prací poradce jsem byl velmi spokojen. Můžu vřele doporučit!

Libor Mareš, Mladá Vožice
01. 09. 2014 hodnocení S přístupem p.Gottsteina jsem byla moc spokojena. Jednal rychle a své bohaté profesionální znalosti a zkušenosti umí plně využít ve prospěch svého klienta. Jeho práce je perfektní a má volba byla rozhodně správná.

Hana Ertlová, Nová Ves u Českých Budějovic
08. 08. 2014 hodnocení Pan Gottstein byl velice milý, vstřícný, ochotný, spolehlivý, rychlé jednání. Mohu všem vřele doporučit!!

Veronika Vávrová, Těchoraz
04. 08. 2014 hodnocení Velice děkujeme panu Gottsteinovi za rychlé, kvalitní jednání a nadstandardní služby. Postaral se nám nejen o vyřízení úvěru, ale spolupracoval mimo jiné i s realitní kanceláří....Jsme na 100% spokojeni a můžeme jen doporučit!

Zbyšek Tržil a Veronika Dubecová, Praha
28. 07. 2014 hodnocení I přestože stále nemáme finálně vybraný byt, tak pan Gottstein byl neuvěřitelně pohotový, rychlý a v neposlední řadě velmi milý a ochotný v čemkoli poradit a připravit nám "nefinální" nabídky :) věřím, že s ním vše dotáhneme do zdárného konce. Již teď jsme velmi spokojeni!!!

Ing. Jana Chrobáková, Praha
20. 07. 2014 hodnocení Pan Gottstein byl velice milý, vstřícný, ochotný, spolehlivý, rychlé jednání. Mohu všem vřele doporučit!!

Jitka Špačková, Praha
02. 07. 2014 hodnocení Pan Gottstein zvolil silně proklientský přístup. Profesionální jednání, časová flexibilita, vyřízení v místě bydliště, rychlé reakce na dotazy. Pana Gottsteina mohu s klidným srdcem doporučit.

Ing. Pavel Brandejs, Praha
29. 06. 2014 hodnocení Pan Gottstein je velmi zodpovědný, přesný a spolehlivý plus ochoten pracovat daleko přes očekávanou pracovní dobu. Velmi mi poradil a nasměroval, kompletní znalost trhu. Doporučuji vřele spolupráci.

Miroslava Oktábcová, Praha
25. 06. 2014 hodnocení Ing. Gottstein je velmi profesionální poradce. Nabídky zpracoval v expresním termínu. Mám ekonomické vzdělání, ale refinancování hypotéky jsem se rozhodl svěřit do rukou odborníkovi. Osobně hodnotím pozitivně jeho rozhled a zkušenosti z oboru finančnictví a bankovních služeb. Ing. Gottsteina mohu s klidným svědomím doporučit.

MUDr. Ing. Michal Šnorek, České Budějovice
20. 06. 2014 hodnocení Ve velké konkurenci nabídek zvítězil díky své rychlosti, spolehlivosti a proaktivnímu přístupu. Všechny rysy se projevily i při řešení komplikace spojené s podmínkou čerpání úvěru. Pana Otomara doporučuju pro jeho silný "tah na branku" a proklientský přístup.

Ing. Smutný Petr, Praha
18. 06. 2014 hodnocení Poradce Otomar Gottstein je velmi slušný člověk. To se pozná po nějaké době. Opravdu jde o slušného člověka, který chce pomoci. Mohu v každém případě doporučit. Obracejte se na něj.

Mgr. Lucia Horáková, Praha
15. 06. 2014 hodnocení Velmi rychlé a profesionální jednání. I přes řadu potíží se podařilo úvěr sjednat, s velmi výhodným úrokem. Kvalitní nabídka pojištění. Maximální spokojenost!

Ivan Rezek, Slaný
10. 06. 2014 hodnocení Za naprostou vstřícnost,okamžitou reakci,a snahu pomoci při řešení problému bych neváhal se obrátit na solidního poradce jakým bezpochyby je pan Otomar Gottstein.

Ing. David Kafka, Radonice
15. 05. 2014 hodnocení Vstřícné chování, výhodná nabídka, snaha o nalezení pro mne nejlepšího řešení. Vše, co pan Gottstein slíbil, dodržel, takže mohu jen doporučit, přestože nakonec řeším obchod jinde (kvůli výhodě přes zaměstnavatele).

Ing. Tomáš Renč, Praha
10. 05. 2014 hodnocení Vstřícné chování, snaha o nalezení pro mne nejlepšího řešení,max. vysvětlení a hlavně věrohodnost a spolehlivost. Vše, co p. Gottstein slíbil, 100% dodržel.

Mgr. Marcela Jakšičová, České Budějovice
05. 04. 2014 hodnocení Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsme byli vždy a stále jsme velice spokojeni. S manželkou jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí finance. Museli jsme si vzít hypotéku, kterou nám vyřídili manželé Gottsteinovi. Vše proběhlo rychle, profesionálně a k naší maximální spokojenosti. Děkujeme!

Martin Votápka, Žirovnice
29. 03. 2014 hodnocení V roce 2006 jsem začal stavět rodinný dům v Jirkově. Pro zajištění financování jsem si dělal soukromý průzkum způsobů financování. Jednotlivé nabídky byly nesrovnatelné, nikdy zástupce stavební spořitelny neodpověděl přesně na to, na co jsem se ptal. Od kamaráda jsem dostal kontakt na ing. Gottsteina, že jemu vyřizoval úvěr také a k naprosté spokojenosti. Práce s ing. Gottsteinem byla vynikající, předepsané formuláře zajistil, pomohl vyplnit a odevzdal na stavební spořitelně. Úvěr jsme získali, vůbec žádný problém s postupným čerpáním, dokazováním prostavěnosti, či ohodnocováním stavby pro další čerpání. Vše jsem řešil přes něj, skoro žádný kontakt ze stavební spořitelnou. Jakmile spořitelna požadovala zajištění pojistkou, opět vše promptně zajistil bez jakýchkoli potíží. Takže vyřízení úvěru žádný stres, čerpání také ne. Mohu jen doporučit pozitivní a proaktivní přístup ing. Gottsteina.

Petr Horák, Jirkov
24. 03. 2014 hodnocení V roce 2007 jsem kupoval byt v Chomutově a hledal jsem nějakého profesionála v oboru financovaní a úvěrování. V Chomutově jsem nikoho nenašel, tak jsem se poptal několika známých a dostal jsem kontakt na pana Otomara Gottsteina a paní Hana Gottsteinovou. Již z prvního setkání jsem měl dobrý pocit a věděl jsem, že jsem našel, co jsem hledal. Připravili pro mě úvěr přesně takový jaký jsem si přál. Jestli je někdo jednička tak právě oni.

Marek Polák, Chomutov
20. 03. 2014 hodnocení Mohu doporučit firmu Gofin s.r.o. jako jednoho z nejlepších partnerů na poli financí a pomoci řešení problémů pro mladé rodiny ze spektra výstavby.

Radek Valíček
18. 03. 2014 hodnocení Na Otomara Gottsteina jsme se obrátili s žádostí o vyřízení hypotéky na dům. Naš situace byla vzhledem k výši hypotéky, časovému presu a ostatním podmínkám velmi komplikovaná. Přesto pan Gottstein se svou manželkou Hanou Gottsteinovou přistupovali k našemu problému od začátku velmi profesionálně, několikrát nás navštívili, abychom našli nejlepší řešení. Veškeré dokumenty měli vždy připraveny rovnou k podpisu. Bohužel, původně navrhované řešení selhalo vinou banky, která zpětně zrušila dané smluvní podmínky, a to těsně před podpisem smlouvy. Vzhledem k navazujícím smlouvám se stavební firmou jsme potřebovali smlouvu ihned. V této situaci manželé Gottsteinovi dokázali téměř nemožné a ze dne na den kontaktovali jinou bankovní společnost a připravili vše potřebné k úspěšné realizaci hypotéky. To vše doslova přes noc. Jen díky jejich organizačním schopnostem a znalostem finančního trhu nám pomohli vyřešit naší beznadějnou situaci. Jejich služby můžeme jen vřele doporučit.

Dana Fenclová, Suchodol
09. 03. 2014 hodnocení Rád bych touto cestou poděkoval manželům Gottsteinovým za profesionální přístup ohledně finančního poradenství. Jsem jejich několikaletým klientem a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem ochotou a fundovaností v otázkách finančního poradenství, vyřizování hypotéčních úvěrů i pojišťovnictví. Všem jejich služby doporučuji.

Ing. Jiří Bajer, Písek
20. 02. 2014 hodnocení Vím, že v dnešní době není příliš standardní vyjadřovat poděkování za služby písemným způsobem, ale Váš přístup byl promne velkým příjemným překvapením. Musím konstatovat, že pan Otomar Gottstein, stávající majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, má velký přehled v oblasti finančních produktů a ověřil jsem si, že se na něj kdykoliv mohu obrátit o radu. Mám s ním velmi dobré zkušenosti a osobně ho mohu každému doporučit. Oceňuji u něj, stejně jako u paní Gottsteinové, zejména rychlost, důvěryhodnost a spolehlivost.

JAHLA – poradenství, s.r.o., Ing. Fr. Hlaváček
15. 02. 2014 hodnocení S paní a panem Gottsteinovými jsme byli velmi spokojeni. Od samého začátku při koupi pozemku, až po vyřízení hypotečního úvěru na dům a celé té procedůry s tím spojené. Doporučiji všem, kteří chtějí profesionální služby od A až po Z.

manželé Eva a Petr Josefíkovi, Chomutov
14. 12. 2013 hodnocení Firma Gofin s.r.o., majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov a hlavně manželé Gottsteinovi jsou ti nejlepší v této profesi je na ně spolehnutí a mají velmi dobrý přístup ke klientům.Velmi jsem s nimi spokojená, a proto jejich služby všem doporučuji.

Marcela Mrázová,Netolice
10. 11. 2013 hodnocení Jako stávající klient bych tímto, alespoň chtěl poděkovat za kvalitu a spolehlivost a hlavně zajištění termínové dohody. Ing Gottstein i Ing. Gottsteinová mi velice pomohli při zajištění koupě bytu. Nejen zajištění úvěrové smlouvy (hypotéky), ale vypracování kupní smlouvy, pojištění a vše kolem. Tímto předkládám jen ty nejlepší reference a doufám, že spolupráce v tomto duchu bude pokračovat.

Petr Kopecký, Praha
31. 10. 2013 hodnocení Řešení otázky financování vlastního bydlení jsem svěřil do rukou manželů Gottsteinových, a mohu jen doporučit. Profesionalita ve všech ohledech, vstřícnost, rychlost a optimalizace při řešení financování, empatie a lidský přístup, absolutně bez jakékoliv výtky.

Ing. Ondřej Vaněček, Písek
14. 10. 2013 hodnocení Manželé Gottsteinovi se mi starají o finance již několik let. Jejich služby jsou rychlé a profesionální. Vím, že jim mohu vždy důvěřovat a spolehnout se na jimi poskytované informace k jednotlivým finančním a pojistným produktům . Manželé Gottsteinovi mohu každému jen doporučit. V poslední době jsem u nich uzavřel například velmi výhodné úrazové pojištění. Jsem s jejich službami i osobním přístupen velmi spokojený, na základě mé zkušenosti jsem je doporučil i mým známým a odezva byla vždy velmi příznivá.

Miloš Kalista, Zliv
12. 09. 2013 hodnocení Pan Ing. Gottstein a paní Ing. Gottsteinová jsou našimi finančními poradci od roku 2007 a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.. Ať už šlo o získání hypotéky, či penzijní, životní pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo stavební spoření vždy nám byly poskytnuty vyčerpávající informace obratem. Velmi oceňuji jejich zkušenosti a poradenskou činnost a také ochotu pomoci vyřešit finanční situace celé mé rodiny. Vřele je proto mohu doporučit každému, kdo oceňuje profesionální přistup a poskytnutí kvatních služeb.

Magda Babson, Herink
20. 08. 2013 hodnocení Vynikající spolupráce, vřele doporučuji.

Petr Vitásek
15. 05. 2013 hodnocení Prohlašuji, že GEPARD FINANCE a.s., pobočka Drlíčov Písek, vedená Ing. Otomarem Gottsteinem a Ing. Hanou Gottsteinovou, je profesionálním finančním partnerem, se kterým dlouhodobě spolupracujeme zejména v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů i jiných finančních produktů k pokrytí bytových potřeb našich klientů. Pro klienty vždy vyhledají optimální řešení financování. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.

Rudolf Hofhanzl, STAVINVEST Group a.s., Písek
27. 04. 2013 hodnocení Znám už pana Gottsteina i jeho pani řadu let a to nejen z profesního života, ale i jako člověka. Vždy na mě působil velmi solidním a vstřícným dojmem. Proto jsem neváhal a v době když jsme řešili dofinancování bydlení jsem od něj ochotně přijal nabídku a možnost zprostředkování úvěru ze stavebního spoření. A dodnes toho nelituji. Nechci tady nikomu vnucovat svůj názor, jedná se o finance a každý si nakonec konečné rozhodnutí musí udělat sám. Ale chtěl bych jen projevit svůj názor a tím možná trochu pomoci při rozhodování.

Koryčan Petr, správce PC sítě, Písek
18. 02. 2013 hodnocení Byla jsem velmi spokojená s panem Otomarem Gottsteinem, který pro mě uzavíral hypotéku. Vše proběhlo na profesionální úrovni s korektním jednáním a příjemným vystupováním. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Kalaninová Kamila, Podbořany
10. 11. 2012 hodnocení Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsem byl vždy a stále jsem velice spokojen. Kdykoliv zavolám, ochotně mi poradí po telefonu, nebo při osobní schůzce a všechny jejich rady ohledně financí, či pojištění fungují velmi dobře. Jsem rád za vzájemnou spolupráci.

Maleček Karel-OZO v prevenci rizik, PO KOČÍ a. s.
10. 10. 2012 hodnocení Osobní rádce, nebo také ten, u kterého najdu prostor pro konzultaci záměrů a projektů? Nebo snad také osobnost s vysokým morálním kreditem, kterému mohu sdělit mnohá zákoutí a problémy podnikání s kterými se potýkám. To je u mne Ing. Otomar Gottstein. V každém případě vím, že cokoli z toho, co mne trápí a co potřebuji řešit mohu kdykoli požadovat k posouzení a vím, že jeho názor bude nejen kvalifikovaný, ale veskrze praktický. Obdivuji jeho plné nasazení a hluboký zájem o vyřešení problému. A nikdy tomu nebylo jinak. Považovat se za jeho dlouholetého klienta, či považovat Ing. Gottsteina za osobního poradce vnímám za jistý druh výhry. Každé setkání s ním pro mne představuje možnost řešit své záměry a potřeby očima finančního znalce. Hovořit o jeho odborné zdatnosti se jeví jako nesení dříví do lesa. Vždy důsledně dbá na etiku své profese. A tak v tuto chvíli díky.

Petr Samec, vlastník Mykofarmy a realit,Strakonice
12. 09. 2012 hodnocení Se společností GOFIN resp.manžel Gottsteinovými spolupracuji již několik let můžu vyjádřit naprostou spokojenost nejen s šíří služeb, ale především v přístupu ke mně jako klientovi.

Libor Vaněk, Písek